Obrázky ze Středozemě

50 Responses to Obrázky ze Středozemě

 1. Profile photo of Hamrew Hamrew says:

  Pěkný stromek…Oni zavedli s HD elektřinu?:D

 2. Profile photo of Arrnur Arrnur says:

  Všechny tyhle obrázky bych omlátil o hlavu všem, co říkají, že LOTRO vypadá hnusně. Zrovna dneska jsem zase četl, jak WoW vypadá skvěle a jak stojí LOTRO za nic co do vzhledu. Asi mám vadu zraku či co…

  Pěkné obrázky. Dost se mi líbí ten z Edorasu – pěkná kompozice.

 3. Profile photo of Hamrew Hamrew says:

  Hmm co jsem koukal na obrázky z WOWka tak tam je ta grafika víc taková „kreslená“ takže nevím jak tohle můžou říct:D Ale to není stejný styl grafiky, tak je to podle mne neporovnávatelné, jednomu se líbí tak druhému onak…

 4. Profile photo of Elinea Elinea says:

  Wow a LOTRO sa nemá porovnávať, sú to rozdielne štýly grafiky…

 5. Profile photo of Arrnur Arrnur says:

  Přidal jsem pár obrázků ze zkoušky Ultra nastavení a přidaných graf. efektů. Když bude čas a chuť, přidám obrázky z dalších lokacích. Je to opět v rámci mého „LOTRO je stále pěkná hra“.

  CPU i5 2500K 3,4 GHz
  GPU GTX 560 ti 1 GB
  Ram 8 GB
  FPS 50-90

 6. Profile photo of Ashford Ashford says:

  Ty jo, to vypadá suprově, budu si asi muset pořídit nový comp:-)

 7. Profile photo of Rethon Rethon says:

  Nicméně to „pěkná hra“ se bohužel nedá říci o všech aspektech. Krajina vypadá parádně, pod takovou oblohou bych se opaloval tři týdny, ale chtělo by to, aby tam začali žít skutečně lidé resp. elfové a ostatní a ne ti gumoví panáci, co tam běhají teď. Takže pěkné, ale na rozplývání se bych potřeboval přecijen víc, pardon.

 8. Profile photo of Hamrew Hamrew says:

  Mě se to zdá, že to máš až moc saturované ty barvy, já to nemám tak barevné, jinak jedu všechno na max:-) Ale to jak se komu zamlouvá, graficky je to tak jako tak paráda:)

 9. Profile photo of Elinea Elinea says:

  Na tie farby sa nedá pozerať :) príliž svetlé

 10. Profile photo of Arrnur Arrnur says:

  Já zkouším různý nastavení. Tohle bylo světlejší. Mám i tmavší. Taky testuju jiné nastavení saturace barev. Tohle bylo nastavení z vtěší saturací. Ještě budu zkoušet.

  „Gumový panáci“ jsou bohužel ve všech MMO, co jsem hrál. Ani nový the Elder Scrolls Online není výjimkou.

 11. Profile photo of Ashford Ashford says:

  Četl jsem nějaké recenze na ESO online a nebyli moc dobré. Jste někdo v betě?

  • Profile photo of Arrnur Arrnur says:

   Já byl v betě. LOTRO se mi líbí mnohem více. Na to, kolik těch prachů do toho stračili, nepříjde mi to moc dobré. Hrál jsem několik MMO, která mě na začátku bavily víc. Kdyby Turbine měla takový prachy, dokázali by podlě mě udělat daleko lepší obsah. Mě tak strašně mrzí, že LOTRO nemá ty prachy. Kupujte si VIP lidi. 😉

   Kromě toho dát 1000 Kč za hru a pak ještě přes 300 Kč měsíčně mi příjde moc a hlavně mi vadí, že když nezaplatím, tak se nedostanu do hry. V LOTRO si sice taky platím, ale když nezaplatím, tak nevadí, nikdo mi nezakáže, abych si šel zahrát.

 12. Profile photo of Ashford Ashford says:

  Taky se mi to zdá drahé a přijde mi, že s tímhle modelem v dnešní době může hra jen těžko uspět. Takže bych se nedivil, kdyby za nějaký čas ESO přešlo na nějakou formu f2p.

 13. Profile photo of Rethon Rethon says:

  Ona je otázka, co je ve skutečnosti dražší. pokud jde o mě, raši bych si připlatil za to, aby bylo Lotro aspoň takové, jako dřív. F2P úplně překopalo celou strategii, která teď zní jen „rychle postupuj a za všechno plať“

  • Profile photo of Arrnur Arrnur says:

   U LOTRO máš pořád možnost si platit a jet, jak chceš.

   Mně se líbí kombinace obého – P2P a F2P jako je tomu v LOTRO. Když chceš, máš na to peníze a čas, plať si a hraj bez omezení. Když ne, pořád je tu F2P varianta. Mně se líbí, že dostává hráč na výběr a celý tento model je takový více férovější. Zatímco čisté P2P modely ti nedávají možnost si hru dostatečně vyzkoušet a nutí tě tedy kupovat „zajíce v pytli“, kombinované modely ala model LOTRO hráčům dávají na výběr.

   Vždyť kolik nových hráčů přišlo po přechodu na F2P? Podle mě hodně včetně mě.

   • Profile photo of Hamrew Hamrew says:

    Každopádně to jde takhle jak je LOTRO, hlavně když nebudu zrovna platit, protože třeba v létě nebudu moc hrát, tak se ale do hry dostanu pořád a jako premium nemám zas tam velký omezení už… Navíc dobré, že všechny výhody co můžeš koupit na peníze (TP) se dají získat i ve hře, sice je farmení TP trochu pruda, ale dá se to, není to jen že tohle dostaneš jen když si za to zaplatíš…:-)

 14. Profile photo of Elinea Elinea says:

  Akýsi error mi dalo pri nahadzovaní fotiek a akosi sa to nepodarilo, ale robil som to 1. a dúfam, že mi to odpustíte maju chybu. :)

 15. Profile photo of Ashford Ashford says:

  Nástěnka – Gallery – Add Gallery/Images. Někdy to napíše, že se obrázek nepodařilo nahrát a ukáže to error, ale obrázek tam přesto je. Takže to asi bude v pohodě, Eli :-).

 16. Profile photo of Elinea Elinea says:

  Tá Zádielská Dolina nemá chybu 😀 ….Odkiaľ to vlastne je?

 17. Profile photo of Bennovsky Bennovsky says:

  Na zdravie Hame :) a zaujímaví sú aj tí dvaja generáli v pozadí, pekná momentka vzhľadom k tomu, že ich tu v lotro máme Teraz tuším len 3-4 max

 18. Profile photo of Athlasduil Athlasduil says:

  Moc krásné fotky Mene :) Hlavně ta druhá, jak stojíš v levanduli! Fakt povedené :)

 19. Profile photo of Menelrandir Menelrandir says:

  Podľa postoja hej, v reále nie. Tiež som sa dosť čudoval, keď som to potom videl. Zrejme bol na mňa ešte niekde zdiaľky niekto „zavesený“ a nevedel sa ku mne dostať, ale ešte mu to jeho „umelá inteligencia“ nedovolila vzdať. :)

 20. Profile photo of Ashford Ashford says:

  Ta s tím dlouhým nosem je super! Copak je to asi za druh?

 21. Profile photo of Bennovsky Bennovsky says:

  Oki Athlas, ten kôň ti pristane, ale aj tak tá žltá časť prikrývky je divná 😉

 22. Profile photo of Bennovsky Bennovsky says:

  Super Hame tie zásoby piva na cesty 😀 a aj tie fotky z ciest :)

 23. Profile photo of Targonnir Targonnir says:

  Připomínka k nejnovější fotce na válečných koních – druhý zleva není Tarandill ale Targonnir 😛

 24. Profile photo of Bennovsky Bennovsky says:

  Dikes za prvú fotku z Eastern Gondoru (beta test). Blížime sa k Mordoru, to je zase vidieť na temnej atmosfére :) Aj keď v U16 ešte Minas Tirith nebude prístupný, veľmi som zvedavý čím zaplnia celý ten priestor za hradbami.

  • Profile photo of Menelrandir Menelrandir says:

   Prevažne domami do ktorých sa nebude dať vstúpiť :p

   Ale hej, na prechádzku po Minas Tirith sa teším. Akurát si radšej nechcem robiť ilúzie o dákej neobmedzenej interaktívnosti celého stále veľkého mesta…vidíš, tak ma napadlo, že v knihe sa už (tuším v dodatkoch) hovorilo o tom, že v čase, v ktorom sa odohráva Návrat Kráľa už boli Númenorejci v Gondore a aj v Minas Tirith dlhšiu dobu v úpadku, klesal ich počet a spodné úrovne mesta boli opustené…takže vlastne to bude aj v súlade s reáliami, ak tam bude väčšina domov prázdnych

Napsat komentář