FAQ

Vysvetlenie niektorých možných otázok k webu :

Email s registračným heslom mi neprišiel, čo mám robiť ?
Nestalo sa nám ešte, aby email s heslom nebol poslaný, pozrite sa vo Vašej emailovej schránke do zložky Spam, niektoré emailové služby to tam presunú. Prípadne napíšte na fórum pre návštevy alebo v hre Benn, Ash, Athlas.
Aký je rozdiel medzi prihláseným a neprihláseným prehliadaním webu ?
Po prihlásení sú prístupné Shoutbox správy, kto je online, ďalšie diskusie vo fórum, možnosť písať príspevky, komentáre, vkladať obrázky/fotky.
Ako môžem vložiť príspevok ?
Po prihlásení vľavo hore v sivej lište vyberte +Akcie možnosť Vytvořit příspěvek, potom napíšte názov príspevku, text príspevku, vpravo vyberte kategóriu a stlačte Publikovat. Prvý príspevok musí schváliť admin, ďalšie už schvaľované byť nemusia.
Ako môžem vložiť obrázok/fotku ?
Musíte byť prihlásení, hore v sivej lište vyberte v Strážci Cesty možnosť Nástenka, teraz hore v sivej lište Galerie možnosť Add Gallery/Images. Vyberiete obrázky cez Prohledávat, vyberiete kategóriu Choose Gallery a potvrdíte nahratie obrázkov Upload Images.
Ako môžem pridať k obrázkom aj popis ?
Vybrať Strazci Cesty-Nastenka-Galerie-Manage Gallery, v kategórii kde ste obrázky nahrali je pri obrázkoch Alt & Title Text / Description. Prvé je názov, druhé je popis. Po vyplnení je potrebné zmeny uložiť stlačením Save Changes.
Ako je to s plánovaním spoločných akcií ?
Pre spoločné akcie používame externý raidplanner, kde môžu byť aj akcie iných cz-sk kinov. Zaregistrujete sa tam cez Create Account, vľavo vyberiete Pridať charaktery. Po pridaní charakterov kliknite na akciu o ktorú máte záujem, vpravo dole tlačidlo Yes, vyberte charakter a úlohu, potvrdte Singup.
Váš vlastný návrh na akciu pridáte cez Pridať akciu, vpravo Add Event, pri vyplnení nezabudnite ešte povoliť prihlasovania cez Enable Singups a zverejniť akciu cez Create.
Mám ďalšie otázky/návrhy/niečo nefunguje…
Napíšte mi tu súkromnú správu alebo v hre poštou na Bennbald, ak som tam online kľudne aj ims. Admin práva na webe má aj Ash a Athlaska, pomôžu radi aj oni určite.

Napsat komentář