Rethon

Ahoj všichni, tak mě tu máte :)

Váš věk: zatím 30, ale až to bude většina číst, tak 31
Vaše pohlaví: M
Název postavy(postav): Rethon
Class charakteru(ů): Minstrel
Level charakteru(ů): 85
Vocation(řemeslo) charakteru(ů): Tinker
Předešlé zkušenosti s MMO: ano :) – několik let Ultima Online (Andaria, pak i člen GM týmu), pak Lineage 2, single hraní Age of Conan až do lvl 85, několik pokusů o oblíbení WoW (ale kolem lvlu 40 vždy znudný odchod), …to asi stačí
Vaše dosavadní cesta Lotrem: začátek před X lety v dobách Lorienu, přijetí do kinu Rest in Peace a tamější nabrání zkušeností v lorienskych, morijskych a dol guldurskych instancich. Pak pauza cca 2 roky a ted nedavno navrat, pokrok z lvl 65 na 85 a ted obnovuju Hytbold. Mam dalsich par postav -hlavne hunter (Paulinel) lvl 65, Burg (Rethlyn) lvl neco kolem 55, ale uz za ne neumim hrat :) … minstrel byl mou prvni a vzdy hlavni postavou
Jaký typ Lotro účtu používáte (Free 2 Play, Premium, VIP): pendluju mezi VIP a neVIP, teď zatím neVIP

záliby – krom očekávaných fantasy a RPG je to hokej, Divadlo Járy Cimrmana … a užívám si sérii Game of Thrones (knižně čekám na 6. díl, v TV se chystám na 3. serii)

This entry was posted in Představení nováčků. Bookmark the permalink.

6 Responses to Rethon

 1. Profile photo of Arrnur Arrnur says:

  Další zkušený hráč v mé věkové kategorii. Supr! Vítej u nás!

  Snad bych se jen zeptal, proč si odešel z Rest in Peace? Nebo tam máš ještě alty? Nebo tě pro aktivitu prostě z kinu odsunuli a ty to nyní zkoušíš u nás? :)

  Taky jsem hrál Age of Conan. Super hra, taková „dospělá“. Moc se mi tam líbila hudba – dodnes jí poslouchám. K WoW jsem si taky nikdy nenašel cestu a to jsem to fakt zkoušel.

 2. Profile photo of Ashford Ashford says:

  Ahoj Rethone, vítej u nás v kinu! I kdyby to bylo s Restem jak píše Arrnur, tak u nás se za neaktivitu neodsouvá :)

 3. Profile photo of Rethon Rethon says:

  Já jsem z RIP vlastně neodešel, ale přestal jsem hrát a protože jsem neměl lifetime, tak mě pochopitelně vykopli – aneb Cimrmanův Blaník – „aby si místo mě nenašli náhradu, když se tam rok neukážu … “ :) … a když jsem se vrátil, tak jsem si chtěl hrát jentak sám, tak jsem se tam nevracel … a pak mě zlákala nabídka Strážců – relativně malý kin, kde budeme všichni teprve objevovat, jak se co chodí :)

  AoC byl super, parádní grafika (LOTRO v tom hodně pokulhává) a ta krev mi tam taky seděla … ale mělo to jiný mouchy a bylo jich bohužel hodně – mimojiné velký sešup v zábavnosti questů po lvlu 20

  A těšim se, že tu společně něco zajdem. Novou mašinu mám už objednanou, takže bych snad měl zvládnout i instance, kde jsou i další hráči :) – neznám nic po Dol Gulduru, takže se těšim všude (kam mám přístup)

 4. Profile photo of Arrnur Arrnur says:

  LOTRO hodně pokulhává v grafice? S tím nesouhlasím. Musí se hrát na vyšší nastavení + samozřejmosti by měl být high res client a nikoli standardní client. LOTRO podle mě vypadá skvěle a stojí si dobře i ve srovnání s ostatními novějšími MMORPG.

 5. Profile photo of Rethon Rethon says:

  za AoC podle mě opravdu zaostává, to mi přišlo jako absolutní špička. Ale nevadí mi to.

 6. Profile photo of Elinea Elinea says:

  AoC síce nepoznám, ale LOTRO v grafike nemôze pokulhávať. Ak by malo ešte lepšiu grafiku, internet a PC vačšiny hráčov by to neutiahol.

Napsat komentář