Watcher´s Treasure – loterie

K příležitosti (budoucího) otevření kinship domu jsem pro Vás jako doprovodnou akci připravit loterii, které se může zúčastnit každý dle své chuti:-)

Systém je takový – každý hráč (ne každá postava) si může zakoupit 1 až 4 ks losů, a to za cenu 250 stříbrných za jeden. Číslo svého/svých losů si každý určuje sám v tabulce v přiloženém odkazu (k číslu losu jaký chcete napíšete své jméno, pochopitelně to uděláte se všemi losy pokud jich máte víc). Samozřejmě si nebudete vybírat čísla losů, která má už někdo zabraná:-) Poté vedle zadáte ještě jednou své jméno a celkový počet losů co chcete, cena (pošlete poštou na mého alta HAMREWANA s průpovídkou, že je to za losy) se Vám vypočítá. Pro uživatele, co nemůžou posílat peníze poštou nezoufejte, napište mi na Hamrewanu in-game mail a domluvíme se jinak, buďto se dá přímou výměnou, nebo mi naposíláte věci na prodej v hodnotě ceny losů, ale každopádně se mi nejdřív ozvěte! Losování proběhne způsobem – na internetu najdu stránku, která umí generovat náhodně čísla a budu generovat dokud nebudou rozdány všechny ceny:-)

Prozatím nevím zda bude možné vyhrát na všechny losy, či se bude počítat jen největší výhra a také rozdělení výher, každopádně do výher půjdou komplet peníze vybrané prodejem losů, to minimálně.

Dále já osobně přispěju nějaký zlaťák do banku na výhry a nikomu dalšímu nebudu bránit, aby udělal totéž (klidně i pár stříbrných stačí), kdo bude chtít, určitě je možnost i nějaké věcné výhry do tomboly darovat (jídlo, potiony atd…) Vše co mi na Hamrewanu budete posílat do banku mimo peněz za Vaše losy mi prosím k mailu připísněte, ať v tom nemám velký zmatek:-)

Uzávěrka nákupu losů je prozatím daná k 30.6.2013, může být posunuto podle data losování, zůčastnit se může každý člen kinu:-)

Výhry není možné jakkoli soudně vymáhat:)

Vše k loterii posílat poštou na HAMREWANA! Jen dotazy můžete klidně i na Hamrewa.

Odkaz na tabulku, kde si vyberete čísla losů:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AjX4MtIeuhu5dHVvUnVTb2dkZHpsZ2d4QkVRSjJsbXc&usp=sharing

This entry was posted in Kinship novinky. Bookmark the permalink.

23 Responses to Watcher´s Treasure – loterie

 1. Profile photo of Menelrandir Menelrandir says:

  beriem 4ks;)
  okrem 1G za 4ks losov, prispejem este 5G na ceny. Predpokladam, ze sa komplet vynos s predaja losov rozdeli na ceny? Mozno by bolo teda fajn, priebezne tu zverejnovat stav cenového balíka, aby to bolo dostatočne motivačné:)

  Zatial je teda na ceny 6G:)

 2. Profile photo of Bennovsky Bennovsky says:

  pridam sa rovnako ako Mene, len som free tak transfer cez ah… inak pekna tabulka, nieco take by sa nam zislo na deedy kto ma kde ake splnene a kde nie, potom podla toho spolocne ich ist kto chce :)

 3. Profile photo of Hamrew Hamrew says:

  JJ vsechny tyhle pekne tabulky a tak se daji delat pres google docs:-) Jinak ja take nakoupim 4 losy a 5G prispeju do banku… Do tabulky tedy jeste pridam celkovy obnos co pujde na vyhry, samo tam jde cely vytezek… Menele, do prave casti tabulky se zapis prosim jen jednou, resp. jsem to upravil aby to vypadalo jak jsem to myslel, diky:-) A losy můžete vybírat z čísel 1 až 200

  P.S. schválně jsem zvolil možnost zakoupit „jen“ 4 losy v ceně max. 1G, aby nebyli znevýhodněni free hráči a také hráči na nízkých lv, kde přeci jen trvá než se taková částka nastřádá:-)

  Benne, šak se připiš do tabulky klidně, můžeš tam napsat i dar navíc a placení pak zařídíme až se potkáme:-)

 4. Profile photo of Ashford Ashford says:

  Suprově jsi to vymyslel, díky Hame :)

  Kupuju 4 losy a dávám 7 G na ceny.

 5. Profile photo of Athlasduil Athlasduil says:

  Ooo, paráda :-) 4 losy a přispěju 2G.. jsem chudá :( 😀

 6. Profile photo of Hamrew Hamrew says:

  Přidány první věcné ceny, čekujte v tabulce s losama, jsou tam uvedené při posunu tabulky doprava:-)

 7. Profile photo of Hamrew Hamrew says:

  Dnešní aktualizace stavu – v banku je kolem 20 věcných cen (a to i dost cenných- 2x key, relic removal svitek…:-) a prozatím jsme shromáždili 66G na finanční výhry, přičemž losy zakoupilo jen 12 lidí. Takže neváhejte a zapojte se též, 4 losy máte jen za 1G, nenechte to všechno jen těm pár lidem:-)))

 8. Profile photo of Gukenen Gukenen says:

  Vzal jsem si tam taky 4 lůsky. Penize + 5 G prispevek poslu tento tyden na Hamrewanu. 😉

 9. Profile photo of Onono Onono says:

  Vzal som si 4 kusy a na ceny prispejem ked sa prihlasim do konta lebo absolutne si nepamatam kolko tam mam penazi 😀

 10. Profile photo of Arrnur Arrnur says:

  Přihodil jsem pár drobností k věcným cenám. Reputace (dával jsem 100 kusů jednoho typu reputace) nechť se prosím uděluje jako jedna cena (tj. 100 kusů = 1 cena). Tak to dá výherci téměř kindred. Relicy se mohou rozdělit, jak je libo.

  Přestože si myslím, že je loterie skvělý nápad, budu se účastnit jen skrze těch pár věcných cen – chci dát více prostoru ostatním. Má trpasličí armáda stejně už nashromáždila takové poklady, že by i Šmak záviděl. :)

 11. Pingback: Party k pořízení kinship domu | Strážci Cesty

 12. Profile photo of Hamrew Hamrew says:

  Takže datum konce nákupu losů jsem nastavil (dle data párty k oevření domu) na pátek 28.6. do 24h, pozdější nákup losů či dary budou vráceny. O rozložení cen rozhodnu potzé o vínekdu, ceny budou jasně určeny samozřejmě před zahájením losování:-) Sledujte stránky

 13. Profile photo of Hamrew Hamrew says:

  Loterie uzavřena:-) Kdo ještě neposlal peníze za losy ať tak učiní co nejdříve, kdo si nevybral čísla svých losů, budou mu náhodně přidělena… Seznam cen zveřejním možná za chvíli, ale nejdéle do konce víkendu:-) Hodně štěstí při losování:)

Napsat komentář