Zařizování kinship domu

Jak jste si jistě všimli, objevil se na našem webu odpočet toho slavného okamžiku, kdy si budeme moci pořídit kinship dům! Současně byla přidána anketa, kde by měl kinship dům stát. Tak prosím hlasujte, jestli jste pro dům lidský, elfí, trpasličí nebo hobití.

Zamýšlel jsem se nad tím, jakým způsobem budeme kindům zařizovat. Asi by nebylo praktické, aby každý mohl přidat jakýkoliv kus nábytku nebo naopak sebrat to, co se mu nelíbí a co tam dal někdo jiný. Z toho by mohly vzniknout hádky a výsledkem by nejspíš byl chaotický mišmaš. Proto navrhuji zřídit funkci dekoratéra, případně menší skupiny dekoratérů, která bude zařizování koordinovat a přes kterou budou moci ostatní hráči přidávat do kindomu vybavení. Vyzývám tedy všechny členy našeho kinu, kteří vládnou vytříbeným estetickým vkusem (což já třeba zrovna nejsem) a které by tato funkce bavila, ať se hlásí.

Výše popsaný režim se pravděpodobně nebude týkat truhel. U nich se prozatím předpokládá, že do nich budeme odkládat věci, které nepotřebujeme, ale myslíme si, že by se mohly hodit ostatním, a ostatní si je budou moci volně brát.

Ashford

This entry was posted in Kinship novinky. Bookmark the permalink.

5 Responses to Zařizování kinship domu

  1. Profile photo of Hamrew Hamrew says:

    Pravda, máme tu pár členek, nechal bych to na nich, pokud budou chtít;-)

Napsat komentář