Dimiradon

Váš věk: 23 let

Vaše pohlaví: muž

Jména postav: Dimiradon, Decarion, Dalgrom

Classy: burglar, loremaster, runesmith

Level charakterů: mimina. (zatím vede Dimi a asi u něj zůstane)

Vocations: Tinker, Historian, Explorer

Předešlé zkušenosti s MMO: Lineage 2 – pomalej a speed server po x let/ WoWko – jen tak zlehka během TBC a WotLK. (s mainem priestem)/ Warhammer Online -asi rok. Zajímavé zvlášť pro fandy Warhammeru, hodně PvP zaměřený, bohužel teď už má příliš málo hráčů a moc to nemá cenu. / Dota, Dota2, LoLko – ale jen trochu. mám víc odkoukáno od kámošů, než nahráno. / Browser MMO games – spousta. Dlouho bavil akorát Shakes&Fidget (pro fandy komixu)   / World of Tanks – poslední 2 měsíce. Než jsem to zkusil, měl jsem za to, že mě tanky neberou.  // U WoW a L2 jsem zažil clanleaderství a většinou už se v gildách radši jen vozím.

Vaše dosavadní cesta lotrem: Vloni jsem se pár dnů potloukal na Withywindlu, pak jsem přestal kvůli zkouškám. Teď jsem si vzpomněl, že mě to bavilo, a tak jsem se jal hledat, na kterém serveru je relativně nedávno založenej kin. Neuhádnete čeho jsem se dohledal…

Jaký typ Lotro účtu používáte (Free 2 Play, Premium, VIP): Teď mi jede VIP, připlatil jsem za pakl TPček a doufám, že bude dost volna na to, si to užít.

Něco o mě: Jmenuji se Aleš, jsem z Příbrami, studuju a jako leckdo tady jsem příznivcem fantasy a her. Jako hráč jsem spíš ten co se kochá, chce se všude kouknout, a hlavně většinu věcí pročítá (taky jsem si díky hrám udělal C1 level anglinu). Mimo paření na compu hraju dost s Warhammerama (za empire a chaosáky) a teď mě kámoši uvrtali do DrD. Koukám akorát na detektivky, Game of thrones a Naruta. Taky si zlepšuju skilly swimming, cooking a pasivku na klarinet a kytaru. A BTW mívám delší dny než ostatní, takže můžu přijít, když mě budete nejméně čekat.

This entry was posted in Představení nováčků. Bookmark the permalink.

2 Responses to Dimiradon

  1. Profile photo of Ashford Ashford says:

    Ahoj, vítej v kinu. Jak se zlepšuje pasivní skill na klarinet a kytaru :D?

Napsat komentář