Lotro Update patch 17.2

20.01.2016 Update path 17.2 info:
Emote collection UI – pridaný Emote panel, v ktorom môžete vidieť všetky Emote, čo robia, ako vyzerajú, ako získať ďalšie, a funkcia spustiť vybrané Emote. Dajú sa tiež teraz vložiť do skill panela.
Nové questy v Minas Tirith – Cisterns area sprístupnená, nové questy v Stone Theatre, Houses of Lore,..Healing,…Citadel, Training Ground, Baths of Belecthor, Sandsons Farm. Pridaný stable travel.
Instances and Currency – u bartera znížená cena za Anfalas Scrolls of Empowerment. Sťažená insta Sambrog a zároveň zvýšená odmena Markov a Medailonov. Úprava DA tokenov z boxov a ich zámena u barterov.
Housing – do Large a Special furniture slotov sa dajú teraz dať aj Thin veci. Upravené sloty pre stromy?. Upravené Gondorian Candelabra-dá sa zasvietiť a Birch tree- správny odtieň.
Classes – Všetky melee mounted kombat skily sú silnejšie. Upravené niektoré class skilly.
Other changes – Možnosť zmeniť meno petov cez“-“ . Flirt emote má zvuk. Pridaný recept Black Dye do Scholar Guild. Malé opravy niektorých questov. Vrátenie titulu Founder pôvodnému zakladateľovi kinshipu (oprava transfer bugu).

Release notes 17.2 komplet

This entry was posted in LOTRO Novinky. Bookmark the permalink.

Napsat komentář