Zavřené světy – Snowbourn

Ahoj, tak ani náš server dle informací zavření neunikne :-(

https://www.lotro.com/en/game/articles/world-closure-announcement

Tak asi budeme muset koumat, kam se přesuneme.

This entry was posted in LOTRO Novinky. Bookmark the permalink.

18 Responses to Zavřené světy – Snowbourn

 1. Profile photo of Ashford Ashford says:

  Bohužel, je to tak :( Ještě chovám malou naději. Podle seznamu se budou jako poslední přesouvat hráči v USA ze serveru Meneldor a v EU právě ze Snowbournu. Vzhledem k tomu, že uzavření Snowbournu je na foru nejvíce diskutováno a minulých dnech se probíralo, jestli v USA zůstane Meneldor otevřen, možná Turbine dodatečně rozhodne, že tyto servery ještě zachová. K tomu by mohl přispět i fakt, že v EU teď zůstává pouze jeden EN a ne RP server – Evernight – který tak bude hodně zalidněný, což se samozřejmě může projevit na lagu a podobně.

 2. Profile photo of Hebor Hebor says:

  ahoj lidi ja jsem byl nedávno hrát na evernight a je tam hodně lidí ale je to tak krásně rozprostřený, že těch lidí je v každý lokaci tak akorát žádné lagy jsem tam neměl dokonce jsem tam našel pár čechů . hodně přemyslím o tom že bych tam šel až snowbourn skončí protože se tam dá složit úplně vše i na ty skupinový questy se hned najdou lidi, osobně si myslím že evernight by byla nejlepší volba pro nás

 3. Profile photo of Lorindil Lorindil says:

  Takže Evernight je jediná volba? Tedy co se týče RP a EN? Lagů bych se nebál. Mají mít na to nové stroje, které případně posílí.
  Jinak by bylo dobré možná nějaké hlasování. Třeba jen oficírů, ale veřejné. A pak vyhlášení oficiálního stanoviska, kam kin půjde.

 4. Profile photo of Rethon Rethon says:

  Podle mě mají daný rozpočet na 5+5 serverů a bude snaha to nezvětšovat. Nicméně takový nový začátek může mít taky něco do sebe – sice zůstane skoro všechno stejné, ale budu si muset zase hledat místo pro svůj baráček (což může být i výhoda), vlastně pro své tři domy, sakra … a taky budu poznávat staré lidi s novým jménem :)

  Hebor – trochu nerozumím smyslu toho, co píšeš, protože až se ty servery spojí, tak bude na evernightu mnohem víc plno. Takže jak to tam vypadá teď je myslím uplně fuk :)

 5. Profile photo of Hebor Hebor says:

  Já tim chtěl jen říct, že když pudem na evernight tak to tam bude lepší z toho důvodu ,že se všechno hned složí vem si na snowbournu se ti jen tak nepodaří najít lidi co by šli s tebou třeba raid v angmaru a byli to všechno 50lvly , na evernightu budeš mít možnost takovýhle věci chodit zase s lidma co budou stejný nebo podobný lvl, nevim jak ty ale já jsem něco takovýho hodně dlouho nezažil a trochu mi to chybí.

 6. Profile photo of ainuriel ainuriel says:

  Ahoj. Když je někdo jediný, kdo to může udělat (jako Evernight), tak prostě musí (přijmout nové hrdiny). To se nedá nic dělat:-) Doporučil bych malý trik, který teď hráči používají. Pokud si chcete rezervovat nick postav, tak vytvořte co nejdříve level 1 postavičky na novém serveru a máte klid. Před transferem se tyto postavy smažou a jejich místa zaujmou vaše dlouho opečovávané postavy ze serveru, který se uzavře. Já už jsem toto provedl na Evernightu a kupodivu mám všechny nicky, co na Snowbournu.

 7. Profile photo of Hebor Hebor says:

  Co se týče těch nicků, teď jsem to taky zkusil a bohužel budu muset vymýšlet 2 ze 3 postav nový nick jediný kdo mi zůstane je Luphobit.

 8. Profile photo of Inferno Inferno says:

  Jo tak to jdu taky zalozit. Ctiradka bych si rad ponechal

Napsat komentář