Postřehy z 16.2

Zdravíčko,
jelikož jsem se byl podívat na prvním beta testu dalšího patche 16.2, tak bych se s vámi rád podělil o své postřehy a dojmy z tohoto chystaného patche, který na nás čeká cca v polovině prázdnin.

Primární věcí, kterou tento patch řeší je PvP. Do hry je přidaná nová mapa Osgiliathu, který vypadá ještě tak jako v dobách, než se stal ruinou. Co jsem měl možnost se po nové mapce proběhnout, tak mohu říci, že je poměrně malá a občas působí ztísněným dojmem. Na mapě jsou tři mosty přes řeku, Doom of stars věž ala aréna pro 1v1, 4 zabíratelné oblasti (náhraška za keepy) a několikero zabíratelných kontrolních bodů (obdoba starého zabírání mostů okolo TA). Bohužel je na mapě poměrně dost neviditelných bariér či bránicích objektů. Doufám, že se vývojářům podaří tyto chyby doladit.
Další výraznou změnou v dějinách je přidání esenčního audacitového gearu, zvýšení comms capu na 15k a navýšení audacity na 25. Esenční gear pro freepy poskytuje obrovské množství mitigací, finesse a crit defence, čili stačí naslotovat jen morálku/mastery/crit a hurá zabíjet. Audacity prošla taky svojí změnou, kromě toho že má cap na čísle 25, tak nyní nesnižuje power cost, ale přidává za každý bod audy 1% dmg, tudíž na full audacitě jsou teď bonusy následující: -60% CC duration, -30% inc dmg, +25% dmg. Toto platí i pro creepy. U creepů byly ještě lehce pozměněny racial traity, mailbox a přidáno speciální jídlo (např. +5% morale, -2% inc dmg, +2%dmg, atd.), bohužel to jim však nepomáhá k vyrovnanosti a heal classu, která má díky esencím ještě přes 45k HP jich nezabije samo ani 6. Avšak vývojáři slibují, že v dalších buildech by měli být creepové nabuffováni, čili nechme se ještě překvapit.

Opustím teď vody pvp a přidám ještě pár postřehů z normálního světa. Cosmetické zbraně se stávají skutečností. Celý systém funguje jako stávající cosmetic systém, tj. v charakteru si mohu nyní pozměnit vzhled zbraně či štítu stejně tak, jako je tomu u armoru. Zatím je to tedy jediná změna, které jsem si všiml mimo pvp, ale to se jistě zanedlouho změní.

Pozn. autora: Článek bude postupně obměňován novými informacemi.

https://www.youtube.com/watch?v=e6QtRYlg6hI (možná lepší bez zvuku, ta angličtina je otřesná)

Gole

This entry was posted in LOTRO Novinky. Bookmark the permalink.

2 Responses to Postřehy z 16.2

  1. Profile photo of Fetkyn643 Fetkyn643 says:

    Tak jsem se tam dneska podíval a aucity dává -50% inc dmg o.O…..napadl mě reaver, tak jsem se do něj opřel. Chvíli to trvalo, než padl, ale moje životky neklesly pod 70% 😛 😀

  2. Profile photo of Golethin Golethin says:

    Mno v dalším buildu toho moc nepřidali, ale ty změny jsou markantní. Creepům odebrali inc. healing rating, zvedli o 20% morálku a snížili o 20% inc. dmg. Přišlo mi, že jsou na tom možná ještě hůř než předtím. 😀 Změnou prošlo i pár skillů, zejména však race reflect u orků (rvr, defi). Co se týče PvE, tak prý přidali do Peloše timer k bossům, poupravili některé neduhy v RC a SL, ale podle mě stále bude farma možná. uvidíme s čím přijdou příště :)

Napsat komentář