Patch 16.1 (9.6.2015)

Zdravíčko, rozhodl jsem se vás seznámit s tím, co nás příští týden čeká a nač se tedy můžeme těšit. Jedná se samozřejmě o patch 16.1, jenž by měl především opravit nedostatky z před měsícem vydaného updatu 16, avšak také se dočkáme pár příjemných změn.

V prvé řadě tedy náprava odfláknutých nedodělků v U16:
O 50% častější loot Morgul crestů z nových inst. Osobně se domnívám, že je to stále málo a hlavně pokud tedy budou padat 4-5 crestů za instů, tak pokaždé někdo z party ostrouhá.
Odstranění četných bůgů z RC, tj opraven 2. boss, dodaná truhla za 1. bosse, poslední boss by se měl vždy spustit a insta by neměla jít skipnout k poslednímu bossovi. Je pěkné, že insta bude zbavena těchto bugů, dovolím si říci, že poměrně markantních, za které by se stydělo i děcko ve školce. Samozřejmě pár bugů Turbínka nechává, jako například nefunkčnost debuffu od žlutých duchů… klasika. Jo a loot bude stále v 90% potravou chladné země či hladového vendora.
Další příjemnou věcí je ohýnek pro huntera v Osgiliathském culvertu. Čili narychlo se skamaráděte s nějakým šikovným hunterem, který vás sveze s sebou.

Tak a teď těch pár inovací, které lidem rozjaří tvářičky:
Pomocí zkratky Shift + pravý klik lze urychlit konzumaci vícero kunzumovatelných předmětů (repka, akcelerátor na repku atd.) Konečně už člověk nebude muset trávit hodinu tím, aby si něco odmačkal, zvláště, když ho hra chvíli co chvíli počastovala hláškou Slow down.
Training insta v DA bude nyní nabízet při každém runu všechny questy, čili za den lze za každou postavu vydělat až krásných 7 zlatých tokenů! Nyní bude tedy snazší si na capu udělat gear, když už, tak obyčejnou setovku máte za pár dní. Empowermenty taky budou trochu dostupnější.
Hudebně nadané lidi již nebude bolet hlava při poslouchání falešných not či divných pazvuků během hraní na hudební nástroj. Za mne palec nahoru :)
Kdo by rád měl reputaci v dnes již zřídka využívané oblasti zvané Limlight Gorge, nyní bude mít možnost ji získat snáze, jelikož všichni mobové v oblasti budou dropovat reputaci či reputační itemy(přesně jsem nepochopil, co má T. v úmyslu, pozn. autora). Každopádně získat reputaci v LG by mělo býti snazší.

To je asi tak to hlavní, samozřejmě je toho více, viz. Zdroj

PS: Jedná se o předběžné patch notes, tudíž není kompletní a všechny položky na seznamu se ještě mohou změnit.

Gole

This entry was posted in LOTRO Novinky. Bookmark the permalink.

6 Responses to Patch 16.1 (9.6.2015)

 1. Profile photo of Leorik Leorik says:

  Zbytečný, ty stejně do culvertu nestrefíš 😀

 2. Profile photo of Rethon Rethon says:

  „Pomocí zkratky Shift + pravý klik lze urychlit konzumaci vícero kunzumovatelných předmětů (repka, akcelerátor na repku atd.)“
  Je teda divný být vděčný a takovouhle drobnost, zvlášť, když tohle měli udělat automaticky, ale halelujah!

  změny jsou dobrým směrem, ještě kdyby příště radši oddálili update a vychytali tam bugy rovnou a u Rethona bude spokojenost.

  Co se týče Athlas, tak ta do culvertu strefila, toho bych se nebál SIce pak nestrefila ven a musel jsem ji párkrát vyvádět, aby nezačala vyvádět, ale to na funkčnosti ohýnku nic nemění – naopak, aspoň tam bude pro ostatní častějc, tak ji využijte, než se vymotá :)

 3. Profile photo of mmirousek mmirousek says:

  Tak Empowermenty poteší – 7 goldů za postavu , to mám 3 Empíky za den :)

Napsat komentář