Lothariene

Ahoj, jmenuji se Hanka a s lotrem jsem začínala na serveru Vilya. Na tento server jsem přišla za kamarády z původního kinu z Vilye, kteří tady začali hrát. Za mnou zase přišli jiní kamarádi z tohoto kinu :)

Lotro hraju asi rok a čtvrt a je to moje první MMO RPG, jinak jsem hrála různé offline hry. Na Vilyi mám elfí hunterku na lvl 100, bohužel je to americký server, tak si ji nemůžu převést sem, začínám tedy úplně od začátku. Tentokrát jsem za svoji main postavu zvolila elfí lore-masterku, protože mě baví úplně nejvíc. Líbí se mi všestrannost, zvířátka a je to prostě legrace :) Rozehrávám i elfí rune-keeperku a samozřejmě i elfí hunterku. Pak mám v plánu elfí minstrelku… a pak se uvidí :) Mám ráda ranged classy, boj zblízka mi úplně nevyhovuje. Moc mě baví chodit instance a raidy, na původním serveru se bohužel skoro nic nechodilo, tak si toho začínám konečně užívat tady.

Tato hra mě moc baví a Tolkienův svět prostě miluji… knížky, filmy, hru… dává mi to možnost se přenést do jiného světa a být elfkou, prohánět se po Středozemi po místech, co znám z knížek a filmů… a jen tak si snít.

Platím si VIP, i když jsem hrála nejdříve jako premium a spoustu map jsem si nakoupila. Ve hře každý den objevuji nové věci, nová místa… někdy se jen tak zastavím a dívám se, jak je v té Středozemi krásně.

This entry was posted in Představení nováčků. Bookmark the permalink.

6 Responses to Lothariene

  1. Profile photo of Ashford Ashford says:

    Díky za představení, Lothariene, ať se ti u nás líbí a daří :)

  2. Profile photo of Nemiroff Nemiroff says:

    Hezký představení, přivítána jsi již byla dřív, tak taky jen popřeji ať se ti daří u Strážců a ve Středozemi 😉

  3. Profile photo of Lothariene Lothariene says:

    Děkuju moc :) I za přijetí, přivítání a přátelskou atmosféru :)

Napsat komentář