Možnosti forem plateb na LOTRO

Tak jsem si připravil malý příspěvek o tom jak se dá na LOTRU platit ještě jinak než přes kreditní kartu.
Tak k tématu je zde spousta možností, takové nejvíce vyhovující jsou tyhle :

(-Kreditní kartou. Jelikož někteří z nás nemají tuto možnost nebo popřípadě jim kartu zabavila manželka či manžel tak se vrhnu na další možnosti)

-Paysafe card. podle mě nejjednodušší možnost jelikož paysafe card by měli být na jakékoliv čerpací stanici v okolí vašeho bydliště cena za tyto karty je od 100,- korun až po 2000,- korun. Po zakoupení pak pouze zadáte 16ti místní kód. Více informací naleznete zde https://www.paysafecard.com/cs-cz/produkty/paysafecard/

-Mobilní telefon. No k tomuhle bych se raději nevyjadřoval(sám ji nedoporučuji už jen z toho důvodu že je tu možnost paysafe card). Je to jednoduché zadáte mobilní číslo, po příchozí zprávě zadáte kód do vámi vytvořené sms  na číslo které by v dané příchozí zprávě mělo být také a odešlete. Po transakci by vám měla přijít sms o potvrzení a odečtení dané částky.

-Paypal. Založíte si účet na který zadáte číslo karty a nebo si nabijete svůj účet, a přesto pak pohodlně platíte ve hře. Pro více informací  se koukněte sem https://www.paypal-europe.com/cesky/topup.html.

To by bylo ze všech vám přístupných plateb asi vše, změny popřípadě dopíši. :)

Děkuji za pozornost váš Etheldur :)

Profile photo of Etheldur

About Etheldur

https://www.facebook.com/tomas.zekk.zeman (Kdyby někdo potřeboval mě konkrétně kontaktovat tak nejjednodušší forma :) )
This entry was posted in Rady a Tipy. Bookmark the permalink.

One Response to Možnosti forem plateb na LOTRO

Napsat komentář