Golethin

Zdravím, sic jsem v kinu již nějaký ten drahocený čas, ale zatím jsem se Vám nepředstavil, tudíž bych to nyní rád napravil. Tak tedy, mé ctěné jméno jest Daniel, světlo světa shledávám již sedmnáctým rokem, za pár měsíců už osmnáctým a nacházím se v Praze. Toť o mně snad postačí :)

Středozemí bloudím již skoro 4 roky a v současné době mě lze spatřit za příjemného postaršího trpaslíka Golethina, jenž mistrně ovládá staré runové umění. Dnes se mi ho konečně podařilo dostat na level 95. Golethin se také ve svém volném čase věnuje kromě čtení run i šití z látky a lovení zvířátek kvůli kožešinám. Z nich občas vyrobí pohledné tapisérie či oblečení na sebe. Dále mne můžete vidět za hubeného elfa s propletenými listy do zlatavých vlasů. Tento lovec jménem Laerneth je zatím jen level 38, ale to se dozajista brzy změní. Chtěl by se věnovat vyřezávání ze dřeva, nejvíce ho baví zdobit svojí dýkou luky. A v poslední řadě bych Vám rád představil svého mága, který vzduch mění ve vítr a z nebes sesílá oheň. Stařičký Leanphor s prošedivělým vousem a se svými zvířecími společníky si rád hraje s blyštivými kamínky a drahoceným kovem. Momentálně se nachází na 63 levelu a již nějaký ten pátek ve Středozemi pobývá.

Jak jsem již zmínil, Lotro hraju již téměř 4 roky, začal jsem jakmile bylo spuštěno F2P na US serveru Landroval. S Arrnurem jsme tam pospolu hráli celkem dlouho a za tu dobu jsme dokázali dovést několik postav na v té době maximální level. Mám zkušnosti hlavně za rune-keepera, guardiana a lore-mastera. Také jsem se cca rok aktivně angažoval jako služebník Oka a to zejména za roztomilého pavoučka, kterého jsem dotáhl na rank 10, skoro 11 a to i v době, kdy hrát za něj bylo utrpení. Co se týče jiných MMO, tak za zmínku stojí snad jen Guild wars 2, Wurm Online, Planetside 2. VIP jsem nikdy neplatil, stále si vystačím jen s Premiem.

Mám rád solo hru, ale taky hru v menším počtu hráčů. Rád chodím na instance a za sebou mám i pár raidů. Je mi celkem jedno jakou roli mám zastávat, z GRD na Landrovalu jsem zvyklý tankovat, z LM CC a za RK mám ozkoušené obě role, jak brutálního DPS tak i život zachraňujícího healera. :)

Snad to bude jako představení stačit :-)

This entry was posted in Představení nováčků. Bookmark the permalink.

5 Responses to Golethin

 1. Profile photo of Bennovsky Bennovsky says:

  Gratz k 95 na Snowbourne :)
  A díky za predstavení.

 2. Profile photo of Arrnur Arrnur says:

  Pěkný golethine. :)

  Když to tak vezmu, s golethinem jsem prošel celou jeho pubertu – hrajeme spolu přes 5 let a přes jistý věkový rozdíl žádný problém. 😉

  Do kinu jsem ho přitáhl v době, kdy bylo daleko méně členů a už tehdy jsem tvrdil, že je to jediný smysluplný CZ/SK kin na serveru, který znám. Myslím, že jsem se nepletl.

 3. Profile photo of Menelrandir Menelrandir says:

  vitaj a verím, že sa u nás sám presvedčíš o pravdivosti Arrnurových odporúčaní v praxi:)

Napsat komentář