Arrnur, Arranir atd.

Nazdar, jsem členem už delší dobu, ale nějak jsem se zapomněl prezentovat zde na stránkách. Tak to nyní doháním:

Jmenuju se Adam a narodil jsem se v roce, ve kterém obdržel Jaroslav Seifert Nobelovu cenu za literaturu. Toho roku se konaly LOH v Los Angeles, kterých se nezúčastnily sportovní výpravy z východního bloku. V tomto roce se odehrával významný román George Orwella. :)

Mimo hry si rád občas něco přečtu (hlavně o historii, vesmíru a něco málo k filosofii apod.). Z filmů mám rád hlavně scifi a fantasy.

Herní zkušenosti

Hrával jsem všechno možné od sportovních her přes RTS hry. Posledních několik let se držím už téměř výhradně FPS a RPG her. Výjimku tvoří tu a tam nějaká strategie vydaná Paradoxem (třeba Europa Universalis, Crusader Kings). Z FPS her jsem hrál mnohé, nejvíce pak Battlefield 2, předtím Vietcong 1, 2. Samozřejmě CoD, ale Battlefield série mě zaujala více. Jsem velký fanoušek RPG her – Gothic, The Elder Scrolls, Two Worlds. Taky můžu GTA. :)

V současné době občas zapnu TES Morrowind, Skyrim a z MMO kromě LOTRO též Planetside 2 (nové a velmi dobré FPS MMO – doporučuju! Dá se hrát zcela zdarma.).

Zkušenosti s MMO

LOTRO bylo mé první MMO. Po něm jsem vyzkoušel celou řadu MMO her: Age of Conan, WoW, Vanguard, Wurm Online, Guild Wars 2, Planetside 2 aj. Na každém z těch MMO se mi něco líbilo a nelíbilo, ale LOTRO mě jednoznačně zaujalo nejvíce. Je to pro mě MMO číslo jedna a asi navždy bude.

LOTRO

Začínal jsem s příchodem F2P a to hned první den. Protože F2P model začal nejdříve na US serverech, začal jsem tam – konkrétně na Landrovalu. Zde jsme dali s dalšími čechy dohromady kinship a společně hráli. Postupem času ale lidi přestávali hrát, až jsem byl aktivní sám – proto přechod před pár měsíci na Snowbourn s cílem najít českou komunitu. Po delším hledání jsem našel Strážce a jsem spokojen.

Na Landrovalu mám RK, LM, HNTR, GRD s vyššími levely (85 a 75). Už je ale nehraju. Na Snowbournu mám tyto postavy: Arrnur (RK, 85), Arranir (LM, 72), Arrni (Warden) a Arrik (GRD). Pak mám ještě spoustu altů: Arrenar, Sralík, Sralin, Srali, Arrderic a mnoho dalších kolem levelu 50-60. Z craft povolání mám všechna kromě scholara. Moc ale necraftím – nebaví mě to.

V LOTRO mám z ras nejraději trpaslíky, pak hobity. Z herních rolí mě nejvíce baví heal a CC. Něco málo jsem i odtankoval a dps mi také není cizí, ačkoli u RK raději healuju. Rád hraju solo, ale občas nemám problém zajít na instanci. Mám za sebou nějaké ty raidy. Hrával jsem také pvp – mám defilera rank 10, warga rank 8 a pak nějaké další creepy nižších ranků.

To by snad stačilo. Nechci vás nudit delším textem. :)

This entry was posted in Představení nováčků. Bookmark the permalink.

9 Responses to Arrnur, Arranir atd.

 1. Profile photo of Ashford Ashford says:

  Super představení, Arrnure! Co se týče tvého roku narození, tak úplně jasné mi to bylo až díky tomu Orwellovi :-).

 2. Profile photo of Arrnur Arrnur says:

  No jo, původně jsem chtěl ten rok narození více zašifrovat, abych byl „tajemný“. :) Nakonec kvůli časové tísni jen taková snadná nápověda.

  Zapomněl jsem napsat, že střídavě používám premium a VIP účet – vždy podle potřeby. Teď se zase chystám koupit VIP na měsíc.

  Ještě vhodné dodat, že mám kromě Misty Mountains a RoI všechny regiony včetně RoR. MM možná časem pořídím, RoI skoro určitě ne – už teď mám problém s příliš vysokým levelem své postavy a RoI prostě vůbec nepotřebuju (bohužel).

  A nakonec musím dodat, že mám na Landrovalu i burga level 52. Po projetí textu jsem si všiml, že jsem ho opomněl zmínit, takže to doháním aspoň v komentu. Jistě bude rád. :)

 3. Profile photo of Arrnur Arrnur says:

  Hlásím dočasnou neaktivitu. Max. v délce 3 měsíců. Poté se vrátím a začnu zase naplno expit low level alty. High level alty zatím nechám být (zklamání z nového datadisku HD). Zároveň jsem odstoupil ze své funkce officíra – neaktivní officíři jsou úplně k ničemu. Nemyslím si, že bych někdy v budoucnu aspiroval znovu na funkci officíra. Můj přínos nebyl nikdy tak velký, abych tuto funkci mohl a měl zastávat. Řadovým členem samozřejmě zůstávám až do zničení Prstenu a do odchodu posledního elfa ze Středozemě (nebo až si Gimli oholí vousy). 😉

  Přeju hodně zdaru ve Středozemi!

 4. Profile photo of Ashford Ashford says:

  Měj se, Arrnure. Budeme se těšit, až se zase vrátíš:)

 5. Profile photo of Arrnur Arrnur says:

  Děkuju. Musím rozdýchat zklamání, což bude chvíli trvat a poté zase budu hrát. Aspoň pak možná koupím datadisk s výraznou slevou.

  Tak se zatím mějte. Max. do 3 měsíců jsem zpět.

 6. Profile photo of Bennovsky Bennovsky says:

  Arrnure rád som ťa vždy videl aj ťa rád ešte uvidím aj skôr ak by si predsa prekonal sklamanie. Zatiaľ prajem všetko dobré.

  • Profile photo of Arrnur Arrnur says:

   Já tebe též vždy rád potkám ve hře. S LOTRO nekončím, jen nebudu hrát tak často a poté vynechám end game lokace, dokud nepřekonám zklamání. Ono upřímně, není tu lepší MMO a když jsem zkusil WoW, každou vteřinu ve hře ve mě rostlo nepochopení, proč je zrovna tohle nejpopulárnější MMO na světě. Podle mě nezaslouženě, ale to už je jiné téma.

   • Profile photo of Rethon Rethon says:

    myslim si, že u WoW je to hlavně tím, co se dá dělat na max lvlu (i když si to jen myslim, protože já nikdy, tj. myslim 3x, nepřelezl lvl 40)
    Měj se a vrať se pak pln energie a nadšení 😉 – podle mě nemá smysl být zklamán z toho, co nám Turbine nabízí, protože žádné zlepšení tím „naším“ směrem se od nich prostě čekat nedá… za všechno asi mluví to, že v oficiálním videu před HD lákali na nové změny ve skillech tím, že bude super, když si budeš moct uprostřed insty změnit zaměření, aniž bys musel za bardem a cokoliv platil – za to bych jim dal ránu palicí …

Napsat komentář